• משופץ
אורות פיות WociaOSMD סוללה המופעלת עם טיימר, אטום למים 65ft 200 מיתרי LED אורות חוץ חיצוניים, אורות

אורות פיות WociaOSMD סוללה המופעלת עם טיימר, אטום למים 65ft 200 מיתרי LED אורות חוץ חיצוניים, אורות

ILS 1.33
במלאי
זמין להזמנה

חסכוני וחסכוני באנרגיה : מיתרי LED Starlight לא תחמם יתר על המידה לאחר מספר שעות של שימוש. אתה יכול להשתמש בו בבטחה גם לאחר 14 שעות שימוש. שימו לב שלא ניתן להרחיב או לחבר אורות מחרוזת יחד. ספק כוח : הסמכת IP65, חוט נחושת, אין בעיה לשימוש בגשם. מנורת ה- LED המיני הלבן החם בהירה מאוד, מאירה את הפינה הכהה ויוצרת אווירה רומנטית. אורות דקורטיביים מתאימים מאוד להוספת עניין לקישוט שלך ולהוספת תחושת פופולריות למסיבות, למסעדות ולחנויות שלך. חוט נחושת באיכות גבוהה, דק וגמיש, מפותל באגן נייר, כך שהוא לא יהיה מופרע וקל לאחסון. ניתן להשתמש בו בפעם הבאה. מגלגל את מנורת החוט כדי לשמור עליה נקייה, מסודרת וקלה להתיר. ניתן להתכופף בקלות ולעצב את מנורות הנחושת סביב צמחים, שלטים, ריהוט וכמעט כל דבר אחר. Service שירות לקוחות יוצא מן הכלל】 אם יש לך שאלה או בעיה לגבי המוצר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו וצוות שירות הלקוחות שלנו יגיב לך תוך 24 שעות. חסכוני וחסכוני באנרגיה : מיתרי LED Starlight לא תחמם יתר על המידה לאחר מספר שעות של שימוש. אתה יכול להשתמש בו בבטחה גם לאחר 14 שעות שימוש. שימו לב שלא ניתן להרחיב או לחבר אורות מחרוזת יחד. ספק כוח : הסמכת IP65, חוט נחושת, אין בעיה לשימוש בגשם. מנורת ה- LED המיני הלבן החם בהירה מאוד, מאירה את הפינה הכהה ויוצרת אווירה רומנטית. אורות דקורטיביים מתאימים מאוד להוספת עניין לקישוט שלך ולהוספת תחושת פופולריות למסיבות, למסעדות ולחנויות שלך. חוט נחושת באיכות גבוהה, דק וגמיש, מפותל באגן נייר, כך שהוא לא יהיה מופרע וקל לאחסון. ניתן להשתמש בו בפעם הבאה. מגלגל את מנורת החוט כדי לשמור עליה נקייה, מסודרת וקלה להתיר. ניתן להתכופף בקלות ולעצב את מנורות הנחושת סביב צמחים, שלטים, ריהוט וכמעט כל דבר אחר. Service שירות לקוחות יוצא מן הכלל】 אם יש לך שאלה או בעיה לגבי המוצר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו וצוות שירות הלקוחות שלנו יגיב לך תוך 24 שעות. מפרט מוצר : צבע LED : לבן חם 65ft עם 200 מיתר מנורת נחושת נוריות, מנורת נחושת מקורית ישנם 2 מצבי אור ו -8 מצבי אור. אתה יכול לבחור אחד מהם שיטת השימוש : חיבור תיבת תקע ובקרה קרע את סרט המגן בלוח השמש, לחץ על כפתור "הפעלה / כיבוי", ומחרוזת המנורה יכולה לעבוד כרגיל. לחץ על כפתור "מצב" כדי לשנות את מצב המהבהב חיי השירות של המוצר עולים על חבילת שנה אחת כוללת : 1x ענייני מיתרים אור הזקוקים לתשומת לב : משך המיתר האור ישתנה בהתאם לתנאי מזג האוויר, שינויים עונתיים, מיקום גיאוגרפי וכו ' זה תכנון מוצר רגיל מוגבל למי גשמים ומי גשם אנא אל תכה או פגע במוצר זה כדי למנוע נזק בסוף המוט שהוכנס הוא חד מאוד. אנא שימו לב בעת השימוש. אל תתנו לילדים להשתמש במוצר זה.

למאפיינים

LED color:
warm white
65ft with 200 LEDs:
Copper lamp string, original copper lamp:
There are 2 light modes and 8 light modes. You can choose one of them:
usage method:
Connect plug and control box:
Tear off the protective film on the solar panel, press the on / off button, and the lamp string can work normally. Press the mode button to change the flashing mode:
The service life of the product exceeds 1 year:
Package includes:
1X light string:
matters needing attention:
The duration of the light string will vary according to weather conditions, seasonal changes, geographical location, etc. This is normal:
Product design is limited to rainwater and rainwater:
Please do not strike or hit this product to avoid damage:
The end of the inserted rod is very sharp. Please pay attention when using. Do not let children use this product :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה